poniedziałek, 19 sierpnia 2013

#3


trochę koncertowo,dzięki dzięki dzięki! David Guetta dobry agent jednak:D
 eoeo dziś pierwszy dzień w nowej szkole! wszystko nowe,wszyscy nowi,różni ludzie, kolory skóry,przyzwyczajenia,nauczyciele,wszystko, comeeee on!






















sobota, 10 sierpnia 2013

#2

dzień tu, niejeden już
lubię, pomimo odległości i pozostawienia całego dotychczasowego życia gdzieś,lubię tu wieczory po 23 jest jeszcze jasno,nie trzeba używać żadnych 'bros'ów' na komary bo tu ich niema! można siedzieć na tarasie w kocu pić herbatę i patrzeć na cudowne morze fale i jakieś statki, tak bez przerwy,to nie nudzi, inaczej zupełnie,już dobrze 

 trochę zdjęć ;