t r o s z k e widoczków z tego cudownego miejsca
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
#3
trochę koncertowo,dzięki dzięki dzięki! David Guetta dobry agent jednak:D
eoeo dziś pierwszy dzień w nowej szkole! wszystko nowe,wszyscy nowi,różni ludzie, kolory skóry,przyzwyczajenia,nauczyciele,wszystko, comeeee on!
sobota, 10 sierpnia 2013
#2
dzień tu, niejeden już
lubię, pomimo odległości i pozostawienia całego dotychczasowego życia gdzieś,lubię tu wieczory po 23 jest jeszcze jasno,nie trzeba używać żadnych 'bros'ów' na komary bo tu ich niema! można siedzieć na tarasie w kocu pić herbatę i patrzeć na cudowne morze fale i jakieś statki, tak bez przerwy,to nie nudzi, inaczej zupełnie,już dobrze
trochę zdjęć ;
sobota, 3 sierpnia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)

































































